دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

معرفی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۳/۱ | 

معرفی

دفتر مطالعات توسعه آموزش پزشکی محلی است که با فراهم ساختن زمینه اجرایی برای بهبود کیفیت و توسعه آموزش پزشکی با توجه به ظرفیت­های بالقوه و امکانات موجود از طریق بررسی نیاز­های حرفه­ای جامعه هدف در حیطه­های برنامه­ریزی آموزشی، ارزشیابی، توانمندی اعضاء هیئت علمی، پژوهش در آموزش، مدیریت و رهبری­­آموزشی ایفای نقش می­کند.

این دفتر با هدف ارتقا یكيفيت آموزش واحد بین الملل درمقاطع مختلف تحصيلي و به منظور بالا بردن سطح دانش و كارآيي اعضاي هيات علمي و فارغ التحصيلان، براساس نيازهاي درحال تغيير جامعه فعاليت خود را تحت نظر مركز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه انجام می­دهد.

رسالت
دفتر توسعه آموزش ساختاري از مجموعه معاونت آموزشي است كه در راستاي رسالت مركز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه ماموريت دارد تا در جهت ارتقاء كيفيت آموزش دانشكده اساتيد را ياري نمايد و به عنوان بازوي كمكي هدايت و هماهنگي فرايند آموزشي در دانشكده كمك موثري را بعمل آورد. بدين منظور ارتقاي كيفي سطح توانمندي هاي آموزشي و ايجاد تعهد به يادگيري در بدنه علمي و آموزشي واحد بین الملل با هدف تربيت نيروي انساني كارآمد، متعهد و خلاق براي ارايه خدمات سلامت با كيفيت به آحاد جامعه متناسب با نيازهاي حا ل و آينده سيستم سلامت از اهم رسالت هاي اين دفتر مي باشد.

اهداف دفتر توسعه مطالعات آموزش پزشکی(EDO)

اين دفتر در راستاي اهداف مركز مطالعات و توسعه دانشگاه اهداف خود را در حيطه هاي عملكردي زير دنبال خواهد نمود: 

-         توسعه برنامه ريزي درسي وآموزشي (کد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 311 بار   |   دفعات چاپ: 24 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر