دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

دیدار و گفتگوی وزیر علوم و رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران با وزیر علوم کشور ایتالیا

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۹/۱۳ | 

روابط عمومی معاونت بین الملل، به نقل از روابط عمومی دانشگاه، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران در معیت وزیر علوم و تحقیقات فناوری جمهوری اسلامی ایران دوشنبه ٨  اذر ماه  ٩٥  وارد کشور ایتالیا شدند .

 دکتر حاجی رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران در معیت دکتر فرهادی وزیر علوم و تحقیقات فناوری جمهوری اسلامی ایران با همراهی  دکتر موسوی معاون تحقیقات و فناوری و دکتر قاسمی معاون بین الملل دانشگاه  دوشنبه ٨  اذر ماه  ٩٥  وارد کشور ایتالیا شد .

مقامات ایرانی ابتدا مورد اسقبال مقامات کشوری و سفیر جمهوری إسلامی ایران در ایتالیا قرار گرفتند. 

ریاست دانشگاه به اتفاق وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری با وزیر علوم ایتالیا ملاقات و گفتگوی سازنده داشتند و سپس به بازدید از دانشگاه sapienza رم پرداختند.


 
در این بازدید  ضمن مذاکره با ریاست دانشگاه ساپینزا رم و اعضای هیات علمی آن از بخش ها وتوانمندی های این دانشگاه که جزو یکی از قدیمی ترین و بزرگترین دانشگاه های اروپا میباشد دیدن کردند.
 
در این دیدار دکتر حاجی میر اسماعیل رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران ، دکتر موسوی معاون تحقیقات و فناوری ودکتر قاسمی معاون بین الملل دانشگاه  به بیان سخنانی در مورد توانمندی های دانشگاه علوم پزشکی ایران پرداختند.
در پایان این مذاکرات قرارداد همکاری در تمامی سطوح آموزشی، پژوهشی و درمانی به امضای طرفین در حضور وزیر علوم ، تحقیقات،و فناوری و سفیر جمهوری إسلامی ایران  رسید.کد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 56 بار   |   دفعات چاپ: 14 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر