دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

اولین جلسه رابطین اعتبار بخشی بین المللی ASIC برگزار شد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۹/۲۴ | 

به گزارش روابط عمومی معاونت بین الملل اولین جلسه رابطین اعتبار بخشی بین المللی ASIC در تاریخ 24 آذر 1395 با حضور رابطین معاونت ها و دانشکده ها در سالن کنفرانس معاونت بین الملل برگزار شد.

این جلسه با هدف ارائه گزارشی از فرآیند اعتبار بخشی بین المللی انجام شده از معاونت ها و دانشکده ها تشکیل گردید.

در این نشست دکتر قاسمی معاون بین الملل دانشگاه، دکتر احمدی سرپرست مدیریت همکاری های بین المللی اعتبار بخشی و رتبه بندی معاونت بین الملل و رابطین معاونت ها و دانشکده ها حضور داشتند.

در این جلسه دکتر قاسمی معاون بین الملل دانشگاه ضمن خیر مقدم به رابطین معاونت ها و دانشکده ها، خواستار همکاری سایر معاونت ها و دانشکده ها با معاونت بین الملل به منظور کسب مجدد گواهی نامه بین المللی اعتبار بخشی ASIC شد.

همچنین دکتر احمدی،پیرو صحبت های دکتر قاسمی اظهار داشت: اعتبار بخشی بین المللی منحصر به معاونت بین الملل نمی باشد و همکاری سایر معاونت ها و دانشکده ها را می طلبد.

وی در پایان با تشریح محورها و حوزه های عملیاتی اعتبار بخشی بین الملل از رابطین اعتبار بخشی معاونت ها و دانشکده ها در خواست نمود تا با مطالعه دقیق سند اعتبار بخشی بین المللی نواقص موجود و نقاط قابل بهبود را شناسایی و با هماهنگی معاونین دانشگاه و رؤسای دانشکده ها گزارش های لازم  در این زمینه را ارائه نمایند.کد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 53 بار   |   دفعات چاپ: 8 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر