دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE

بازدید هیئت سیاسی و آموزشی بلاروس در معیت ریاست و معاونین دانشگاه

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ | 

به گزارش روابط عمومی معاونت بین الملل، هیئت سیاسی و آموزشی بلاروس صبح روز چهارشنبه 29 دی ماه 1395 در معیت ریاست و معاونین از دانشگاه علوم پزشکی ایران بازدید نمودند.

AWT IMAGE

AWT IMAGE

در ابتدا ریاست دانشگاه دکتر حاجی میراسماعیل ضمن خوش آمد گویی و خیر مقدم به هیئت بلاروسی، از همکاری آموزشی و پژوهشی میان دانشگاه علوم پزشکی ایران و دانشگاه های بلاروس ابراز خرسندی نمود.

AWT IMAGE

در ادامه دکتر قاسمی معاون بین الملل دانشگاه به معرفی بخش های مختلف دانشگاه و مراکز درمانی و آموزشی وابسته به دانشگاه علوم پزشکی ایران و خدماتی که ارائه می دهند پرداخت.

AWT IMAGE

دکتر قاسمی اظهار داشت: دانشگاه  با بیش از40دانشگاه خارجی تفاهم نامه همکاری آموزشی و پژوهشی امضاء نموده است، و همچنین از پذیرش 54 دانشجوی بورسیه افغان با حمایت سفارت ایتاالیا خبر داد، که در مراکز آموزشی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی اران مشغول به تحصیل می باشند.

معاون بین الملل دانشگاه عنوان کرد در حال حاضر در حدود 280 دانشجوی غیر ایرانی در دانشگاه علوم پزشکی ایران مشغول به تحصیل هستند که در صددیم این آمار را تا سال 1404 به بیش از 1000 دانشجو برسانیم.

AWT IMAGE

AWT IMAGE

در ادامه دکتر ناصری پور، رئیس دانشکده پزشکی به معرفی این دانشکده پرداخت و اظهار داشت: تمام برنامه های این دانشکده وسایر د انشکده ها و مراکز آموزشی و درمانی وابسته به دانشگاه اعتیار بخشی می شوند. سپس وی آماری از گروه های علوم پایه و بالینی دانشگاه و تعداد دانشجویان شاغل به تحصیل در این دانشکده ارائه نمود.

سپس معاون وزیر بهداشت جمهوری بلاروس به معرفی هیئت همراه و خدماتی که دانشگاه های علوم پزشکی این کشور ارائه می دهند و نحوه پذیرش  دانشجو  داخلی و خارجی در دانشگاه های این کشور پرداخت.

AWT IMAGE

 

در پایان این هیئت با همراهی ریاست و معاونیین دانشگاه از دانشکده ها مراکز تحقیقاتی، کتابخانه مرکزی و سالن همایش های رازی بازدید نمودند.

AWT IMAGE

AWT IMAGEکد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 37 بار   |   دفعات چاپ: 7 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر