دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE

اولین نشست صمیمانه دانشجویان غیر ایرانی پردیس بین الملل با همکاری معاونت بین الملل و نهاد رهبری برگزار شد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ | 

به گزارش روابط عمومی معاونت بین الملل،اولین نشست صمیمانه دانشجویان غیر ایرانی پردیس بین الملل با همکاری معاونت بین الملل و نهاد رهبری در سالن آمفی تئاتر معاونت دانشجویی دانشگاه در تاریخ 26 بهمن ماه 1395 برگزار شد.

AWT IMAGE

در ابتدا نشست با قرائت قرآن کریم و سرود جمهوری اسلامی آغاز شد و در ادامه دکتر قاسمی معاون بین الملل دانشگاه و رئیس پردیس بین الملل ضمن خیر مقدم به دانشجویان غیرایرانی پردیس بین الملل اظهار اشت: شما همانند دانشجویان ایرانی از حقوق مساوی در دانشگاه برخوردارید و شما در آینده پس از فارغ التحصیلی نماینده دانشگاه ایران در کشور خود هستید.

رئیس پردیس بین الملل همچنیین ابراز داشت: در سفری که به کشور شما داشتم متوجه کمبود پزشک در کشور عراق شدم و امیدوارم که با سعی و تلاش و کوشش در زمینه فراگیری علوم پزشکی بتوانید به دانش پزشکی و خدمات پزشکی در کشورتان کمک کنید.

AWT IMAGE

سپس یکی از دانشجویان به زبان عربی در مدح فاطمه زهرا (س) سخنرانی نمود و در ادامه کارشناس شورای انظباطی مهمترین موارد این حیطه را برای دانشجویان تشریح نمود که همزمان به زبان عربی توسط یکی از دانشجویان ترجمه می شد.

AWT IMAGE

 

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

همچنین در ادامه حاج آقا آل یاسین از نهاد رهبری دانشگاه پیرو مسائل مربوط به مذهب تشیع و فرهنگ شیعی سخرانی نمود و در پایان این نشست دانشجویان سوالات خود را در این زمینه  مطرح نمودند.

AWT IMAGE

AWT IMAGE

 

 

AWT IMAGE

AWT IMAGEکد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 20 بار   |   دفعات چاپ: 6 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر