• 1401/09/19 - 12:44
  • - تعداد بازدید: 368
  • - تعداد بازدید کنندگان: 346
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

دانشجویان بین الملل دانشگاه علوم پزشکی ایران زیر چتر حمایت بیمه رازی

8809.mp3 دانشجویان بین الملل دانشگاه علوم پزشکی ایران زیر چتر حمایت بیمه رازی

همزمان با روز دانشجو تفاهم نامه همکاری ارائه خدمات بیمه‌ای بیمه رازی با معاونت بین الملل دانشگاه علوم پزشکی ایران به امضا رسید.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل همزمان با روز دانشجو( 16 آذرماه) طی مراسمی با حضور دکتر مهدی مقتدائی- معاون بین الملل و رئیس پردیس بین المللی دانشگاه علوم پزشکی ایران و دکتر علی جباری- مدیرعامل شرکت بیمه رازی تفاهم نامه همکاری در زمینه خدمات بیمه‌ای بین شرکت بیمه رازی و پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران به امضا رسید.

دکتر مقتدایی  با بزرگداشت روز دانشجو  بیان کردند: این تفاهم نامه جهت خدمات رسانی بهتر به دانشجویان بین الملل این دانشگاه منعقد گردیده است.

در حاشیه این مراسم دکتر علی جباری- مدیرعامل بیمه رازی بیان کرد: بیمه رازی در چند سال اخیر ارائه خدمات به‌روز و نوین را در دستور کار خود قرار داده و اولویت اصلی این شرکت در کنار افزایش سهم بازار، ارائه خدمات متفاوت به مشتریان است.

او با اشاره به گسترش تحصیل دانشجویان بین الملل در ایران تاکید کرد: بیمه رازی همواره بهترین خدمات بیمه‌ای را در اختیار دانشجویان و دانشگاهیان قرار داده و این در حالی است که از سال گذشته طرح مهر زندگی ویژه دانشجویان را به جامعه هدف معرفی کرده است.

  • گروه اخبار : گروه های محتوا,مناسبت ها
  • کد خبر : 8809
:
کلیدواژه ها
خبرنگار

نظرات

0 کامنت برای این مطلب وجود دارد

کامنت

Template settings